Best-Selling For Boe A2c00730002-01 Gcx156akm-e Lt5f31137 - 3.81 inch HD 1080p AMOLED screen with hdmi driver board N381DVR01 for virtual reality – New Display
Product Detail
Overview
Quick Details
Place of Origin:
China (Mainland)
Brand Name:
OLED
Model Number:
N381DVR01
Type:
OLED
Size:
3.81 inch
Resolution:
Viewing Angle:
80/80/80/80
Interface:
MIPI DSI
Supply Ability
Supply Ability:
2000 Piece/Pieces per Month
Packaging & Delivery
Packaging Details
Original Packing
Port
ShenZhen
.richtext [data-maya] { width: 750px; font-size:14px; }
3.81 inch HD 1080p AMOLED screen N381DVR01 for virtual reality
Product Tags
2.4inch Tft Lcd Display 320*240
4 Inch Lcd Display Module
Color Lcd Module
Display Hdmi
Lcd Panel Makers
Mini Oled Display
Best-Selling For Boe A2c00730002-01 Gcx156akm-e Lt5f31137 - 3.81 inch HD 1080p AMOLED screen with hdmi driver board N381DVR01 for virtual reality – New Display Related Video:
Related Products
Special Price for Customized Segment ...
Hot New Products Ips Lcd - 4.3"...
factory customized Small Tft Lcd Modu...
Personlized Products 3spi+16/18/24bit...
Original 9 inch tft lcd 1280*800 Reso...